Hizmetler
Uretim Hizmetleri

Yüksek hızlı, son teknoloji tam otomatik tufting makineleri ile yılda 13.000.000 m² sentetik çim üretme kapasitesine sahibiz. Üretimimizde kalitesini Dünya’ya ispatlamış üreticilerden temin ettiği hammaddeleri UV dayanımı, aşınma direnci ve esnek özelliğine sahip PP, PE, PA iplikler ile müşterilerine sentetik çimlerini yıllarca sorunsuz kullanabilmesi için özel üretilmiş taban bezi ve lateksler ile birleştirir.

Yüksek UV dayanımı ve uzun ömürlü renklere sahip olan Reform Group granülleri, yenilikçi, ağır metaller içermeyen, alev geciktiricili ve doğaya saygılı bir üründür.

Kayma ve aşınmaya karşı mükemmel direnci, uzun dönem oynanabilirlik ve dayanıklılığı sayesinde Reform Group zemin sistemleri sporcular için her zaman doğru tercih olmuştur. Yüzey zemini çok farklı renklerde ve pürüzsüz olarak yapılabilmektedir.

Reform Group Kimya bölümü her çeşit spor ve çevre düzenlemesi uygulamasında kullanılmak üzere çeşitli renklerde ve doğaya saygılı ürünler sunmaktadır. Açık ve kapalı saha uygulamaları için çabuk kuruyan, UV ışınlarına dayanıklı ve her türlü hava koşullarına uygun bir sistemdir. Kullanım alanları; tenis kortları, atletizm pistleri ve çok amaçlı spor sahalarıdır.

Spor endüstrisi içerisinde kullanılan bazı spor ekipmanlarının üretimi gerçekleştirilmektedir. Spor tesislerinin yapımı ve bakımı sırasında kullanılan bazı makinelerin üretimi yapmaktadır.

Refziraat markası altında; büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar için yapılar inşaat etmektedir. Hayvan yatağı, hayvan kulübesi, rancbed, çift katmanlı yatak, üç katmanlı yatak, yem kilidi, otomatik suluk, buzağı yatağı ve hayvanlar için gerekli tüm ekipmanları temin etmektedir.

Kapalı spor salonları, futbol sahaları, tenis kortları, tribün ve hayvan barınakları için Çelik Konstrüksiyon çatı sistemleri imalatı yapılmaktadır.

Kalite kontrol sistemi ile ürünler üretimin her aşamasında ve sonrasında titizlikle incelenir ve müşterilerimize hatasız ürün sevk edilmektedir. Ar-Ge departmanımız ile sürekli yeni ürünler geliştirip müşterilerimize kaliteli ve yüksek teknolojik ürünler sunulmaktadır.

Menü