cok amacli sahalar img 1

Sentetik Çim Çok Amaçlı Saha

Suni Çim Çok Amaçlı Sahalar, zemininde sentetik çim kullanılan, basketbol, voleybol ve futbol gibi bir çok sporun bir arada yapılabildiği sahalardır. Genellikle okul, site, toplu konut gibi yerler için tercih edilir ve yaygın olarak 18x36m ölçülerinde yapılır.

Sentetik Çim Çok Amaçlı Saha Yapımı’nda uzmanlaşmış Reform Sports, çok amaçlı sahaları anahtar teslimi olarak 3-4 hafta içerisinde gerçekleştirmekte ve sizlere sunmaktadır.

Sentetik Çim Çok Amaçlı Saha Yapımı

Sentetik çim üretimini Tekirdağ, Çorlu’daki 12.500 m² alana kurulu fabrikamızda gerçekleştirmekteyiz. Yıllık 13.000.000 m² sentetik çim üretim kapasitesine sahip olan bölümde; son teknoloji üretim teknikleri ve yüksek kaliteli Avrupa iplikleri kullanılmaktadır.

Suni çim çok amaçlı saha ölçüleri genellikle 18mx36m olarak kabul edilmiştir ancak site ve okul bahçesi gibi alanlara uygun olarak küçültülebilmektedir. 11mm hav boyundan 30mm hav boyuna farklı renklerde çok amaçlı suni çim halı modellerimiz bulunmaktadır. Çok amaçlı sahalarda genellikle 20mm suni çim halı modelimiz tercih edilmektedir.

cok amacli sahalar img 2

Sentetik Çim Çok Amaçlı Saha Ölçüleri

cok amacli sahalar img 1

Yapım Aşamaları

ÇOK AMAÇLI SAHA YAPIMI 
ÜRÜNLER

Çok Amaçlı Saha Yapımı’nda
kullanabileceğiniz ürünlerimizi
inceleyebilirsiniz.

TÜM ÜRÜNLER

Çok Amaçlı Saha Yapım Maliyeti

Çok Amaçlı Saha Yapım Maliyeti; sahanın açık veya kapalı olmasına, kullanılacak zemin çeşidine, yapılacak sahanın ölçülerine ve lokasyonuna göre değişmektedir. Projenize göre fiyat almak için belirttiğimiz detayları bildirerek bizden teklif alabilirsiniz.

Menü