sentetik cim tenis kortu img 2

Sentetik Çim Tenis Kortu

Sentetik Çim Tenis Kortu, Uluslararası Tenis Federasyonu (ITF) tarafından belirlenen standartlara göre inşa edilmektedir. Bu standartlara göre tenis kortu yapım alanı, boyda 36 metre ende ise 18 metre toplamda ise 668 metrekare olarak belirlenmiştir. Sentetik çim tenis kortları uluslararası ölçülerin dışında amatör kullanımlar için ihtiyaç duyulan her boyutta inşa edilebilmektedir.

Sentetik Çim Tenis Kortu yapımında uzmanlık kazanmış bulunan Reform Sports, sentetik zeminli tenis kortlarının yapımını 3-4 hafta gibi kısa bir sürede anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir.

Sentetik Çim Tenis Kortu Yapımı

Sentetik çim üretimini Tekirdağ, Çorlu’daki 12.500 m² alana kurulu fabrikamızda gerçekleştirmekteyiz. Yıllık 13.000.000 m² sentetik çim üretim kapasitesine sahip olan bölümde; son teknoloji üretim teknikleri ve yüksek kaliteli Avrupa iplikleri kullanılmaktadır.

Sentetik çim tenis kortları 18mx36m ölçüleri dışında amatör kullanım amaçlı alana göre daha küçük olarak da yapılabilmektedir. Sentetik çim tenis kortu yapımı için özel tenis halı modellerimiz mevcuttur. Suni çim tenis halısı modellerimiz 15mm hav boyundan 30mm hav boyuna kadar mevcuttur. Tenis suni çim halısı için genelde 26mm halı modelimiz tercih edilmektedir.

sentetik cim tenis kortu img 1

Sentetik Çim Tenis Kortu Saha Ölçüleri

sentetik cim tenis kortu img 1

Yapım Aşamaları

TENİS KORTU YAPIMI 
ÜRÜNLER

Sentetik Çim Tenis Kortu Yapımı’nda
kullanabileceğiniz ürünlerimizi
inceleyebilirsiniz.

TÜM ÜRÜNLER

Tenis Kortu Yapım Maliyeti

Tenis Kortu Yapım Maliyeti; sahanın açık veya kapalı olmasına, kullanılacak zemin çeşidine, yapılacak sahanın ölçülerine ve lokasyonuna göre değişmektedir. Projenize göre fiyat almak için belirttiğimiz detayları bildirerek bizden teklif alabilirsiniz.

Menü