tartan zemin tenis kortu slider img 2

Tartan Zemin Tenis Kortu

Tartan Zemin Tenis Kortu, Uluslararası Tenis Federasyonu (ITF) tarafından belirlenen standartlara göre 18 metre en, 36 metre boy ölçülerinde toplamda 668 metrekare açık veya kapalı olarak inşa edilmektedir. Tartan zemin tenis kortları uluslararası ölçülerin dışında amatör kullanımlar için ihtiyaç duyulan her boyutta inşa edilebilmektedir.

Tenis kortları zemin malzemeleri ve diğer ekipmanlarının üretimiyle uygulamaları alanında uzmanlaşmış bulunan Reform Sports, tartan zeminli tenis kortlarının yapımını 3-4 hafta gibi kısa bir sürede anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir.

Tartan Zemin Tenis Kortu Yapımı

Kauçuk üretimini Tekirdağ, Çorlu’daki 12.500 m² alana kurulu fabrikamızda gerçekleştirmekteyiz. Yıllık 300.000 m² üretim kapasitesine sahip olan kauçuk bölümünde; son teknoloji üretim teknikleri kullanılmaktadır.

Tartan, SBR ve EPDM kısaltmalarıyla anılan polimer tabanlı sentetik kauçuk grubundan iki materyalden oluşmuş birer katmanın üst üste dökülmesiyle gerçekleştirilir. Bu katmanların kalınlığı istek ve ihtiyaca göre değişebilmektedir. En çok uygulanan kalınlık ise 8 mm SBR + 5 mm EPDM toplamda 13 mm şeklindedir. Granüller halinde uygulanan bu sentetik kauçuklardan SBR esnek bir alt zemin sunarken, EPDM renk çeşitliliği sunan dayanıklı üst yüzeyi oluşturmaktadır.

tartan zemin tenis kortu slider img 1

Tartan Zemin Tenis Kortu Saha Ölçüleri

tartan zemin tenis kortu slider img 1

Yapım Aşamaları

TENİS KORTU YAPIMI 
ÜRÜNLER

Tartan Zemin Tenis Kortu Yapımı’nda
kullanabileceğiniz ürünlerimizi
inceleyebilirsiniz.

TÜM ÜRÜNLER

Tenis Kortu Yapım Maliyeti

Tenis Kortu Yapım Maliyeti; sahanın açık veya kapalı olmasına, kullanılacak zemin çeşidine, yapılacak sahanın ölçülerine ve lokasyonuna göre değişmektedir. Projenize göre fiyat almak için belirttiğimiz detayları bildirerek bizden teklif alabilirsiniz.

Menü