acik hali saha 3d cizim edited

Açık Halı Saha

Açık Halı Saha ve Mini Futbol Sahası, yanları tel örgülü, tavanı file ile kaplı bir sistem olup, zeminde üçüncü nesil çim halılar kullanılmaktadır. Halı saha yapımı için ölçüler değişkenlik göstermektedir. Açık Halı Sahalar, yaygın olarak 20x40m ile 30x50m arasında değişen ölçülerde yapılmaktadır.

Reform Sports’un uzman ve deneyimli ekibi Açık Halı Sahasını, anahtar teslimi olarak 4 hafta içerisinde gerçekleştirmekte ve sizlere sunmaktadır.

Açık Halı Saha Yapımı

Halı saha suni çim üretimini Tekirdağ, Çorlu’daki 12.500 m² alana kurulu fabrikamızda gerçekleştirmekteyiz. Yıllık 13.000.000 m² suni çim halı üretim kapasitesine sahip olan bölümde; son teknoloji üretim teknikleri ve yüksek kaliteli Avrupa iplikleri kullanılmaktadır.

Açık Halı Saha Yapımı için suni çim halı modellerimiz 40mm, 50mm, 55mm ve 60mm olarak farklı renklerde üretilebilmektedir. Genellikle halı saha yapımında 55mm suni çim halılar tercih edilir. Monofilament ve fibrile iplikten üretilmiş suni çim halı modellerimiz tek ve çift renk olarak üretilebilmektedir.

acik hali saha rs

Halı Saha Ölçüleri

  • 18m * 36m = 648 m² (çok amaçlı)
  • 20m * 40m = 800 m²
  • 25m * 40m = 1000 m²
  • 25m * 45m = 1125 m²
  • 27m * 47m = 1269 m²
  • 30m * 50m = 1500 m²
  • 32m * 52m = 1664 m²

En uygun halı saha ölçüleri takriben 30m*50m olarak kabul edilir. Daha büyük ölçülerdeki sahalar ticari kullanım amaçları için ve amatör futbol severler için uygun değildir.

mini futbol saha olculeri

Açık Halı Saha Yapım Maliyeti

Halı saha yapımı maliyetini öncelikle açık halı sahanın ölçüleri etkilemektedir. Ticari açık halı sahalar en küçük 20mx40m olarak inşa edilir. En ideal halı saha ölçüleri ise 30mx50m’dir. Türkiye’de en yaygın olarak 30mx50m ölçülerinde halı sahalar tercih edilmektedir.

Halı saha maliyetini etkileyen faktörler nelerdir?

  • Halı saha maliyetini suni çim halı modeli de etkilemektedir. Sentetik çim halı fiyatları fibrile, monofilament olması, hav boyu, sıklığı, omurgalı olması gibi faktörler ile değişir.
  • Ayrıca halı saha aydınlatmalarının LED olarak tercih edilmesi de fiyatı arttıran etkenlerden birisidir. LED aydınlatmaların ilk maliyeti çok yüksek olsa da yaklaşık bir buçuk sene gibi kısa bür sürede kendini amorti eder. 400W halide projektör yerine 100W LED projektör yeterli olacaktır.
  • Suni çim halı sahaya atılan granül de sahanın maliyetini etkiler. Siyah SBR granül yerine yüksek kalite gri granül veya yeşil granül kullanılması da fiyatı arttıran bir diğer faktördür.

Halı saha yapımı, halı saha yapımı maliyeti, halı saha suni çim halı fiyatları, açık halı saha kurulumu, sentetik çim, monofilament halı saha çimi, fibrile sentetik çim gibi konularda destek almak ve fiyat öğrenmek için lütfen bize ulaşın.

Açık Halı Saha Yapım Aşamaları

FUTBOL SAHA YAPIMI 
ÜRÜNLER

Açık Halı Saha Yapımı’nda
kullanabileceğiniz ürünlerimizi
inceleyebilirsiniz.

TÜM ÜRÜNLER

Halı Saha Kurulum Maliyetleri

Suni Çim Halı Saha Yapım Maliyeti; sahanın açık veya kapalı olmasına, kullanılacak suni çim çeşidine, yapılacak sahanın ölçülerine ve lokasyonuna göre değişmektedir. Projenize göre fiyat almak için belirttiğimiz detayları bildirerek bizden teklif alabilirsiniz.

Menü