Halı Sahanızı 20 Günde
Tamamlayıp Teslim Ediyoruz!

Halı Saha Kurulumu ile ilgili hemen detaylı bilgi alın.
Futbol Sahaları Yapımı’nda uzmanlaşmış Reform Sports, Açık ve Kapalı Halı Saha inşa işlerini kısa bir sürede anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir.
Futbol Sahaları Yapımı Teslimat Sürelerimiz:
 • Açık Halı Saha ortalama 4 Hafta
 • Kapalı Halı Saha ortalama 6-8 Hafta
 • Nizami Futbol Sahası ortalama 6-8 Hafta
 • Mini Futbol Sahası ortalama 4 Hafta
Futbol Sahaları Yapımı ve Anahtar Teslimi Çözümler hakkında hızlıca fiyat teklif almak ve detaylı bilgi edinmek için lütfen yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. En kısa sürede telefon veya email yoluyla sizinle iletişime geçilecektir.

Hemen Teklif Alın!

  Futbol Sahalari 2 Rs

  Futbol Sahaları

  Futbol sahaları için üretilen Reform Sports suni çim modelleri, oyuncu güvenliği, top performansı ve zemin dayanıklılığı için yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. Yumuşak ve aşınmaz sentetik çim dokusu, oyuncuların sakatlık riskini minimum seviyeye indirir. Her türlü hava koşulunda kullanıma dayanıklı şekilde tasarlanmıştır. Yağmurlu havalarda kullanıma olanak sağlarken, güneş ışınlarından etkilenmez. Oyuncu güvenliği ve performansının yanı sıra istikrarlı top sekmesi sağlayarak oyunun kalitesini artırır.

  Doğal çime benzer görünümü, düşük bakım maliyeti, daha uzun oyun süresi, oyuncu güvenliği, top performansı ve tüm hava koşullarında kullanım özellikleri ile yeni nesil suni çim zeminlerimiz, modern futbol sahasının tüm ihtiyaçlarını karşılamaktır.

  Açık Halı Saha ortalama 4 Hafta içerisinde teslim edilmektedir.
  Kapalı Halı Saha ortalama 6-8 Hafta içerisinde teslim edilmektedir.
  Nizami Futbol Sahası ortalama 6-8 Hafta içerisinde teslim edilmektedir.
  Mini Futbol Sahası ortalama 4 Hafta içerisinde teslim edilmektedir.

  28 yıldır futbol sahası kurulumunda uzmanlaşmış Reform Sports, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Sadece satış öncesi değil, satış sonrası da futbol sahası ile ilgili tüm sorunlarınıza çözüm bulma gayreti içerisindedir. Futbol zeminleri için özel olarak üretilen suni çimlerimiz bakım ve kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde suni çim modeline göre 7 yıl garantilidir. 7 yıl içerisinde ürün bazlı bir sorun olduğunda ücretsiz bir şekilde onarım ve tamirat işleri tarafımızca yapılmaktadır. Tamirat ile giderilemeyecek sorunlar var ise sıfırdan komple çim serimini ücretsiz olarak gerçekleştirmekteyiz.

  acik hali saha rs

  Açık Halı Saha

  Açık Halı Sahalar; yanları tel örgülü, tavanı file ile kaplı bir sistem olup zeminde yeni jenerasyon suni çim halılar kullanılmaktadır. Reform Sports’un uzman ve deneyimli ekibi ile 4 hafta sürede anahtar teslimi olarak yapılabilmektedir. Açık Halı Sahaları ve Mini Futbol Sahaları yaygın olarak 20x40m ile 30x60m arasında değişen ölçülerde yapılmaktadır.

  Kapalı Futbol Sahası

  Kapalı Halı Sahalar; saha yanları ve saha üzeri statik hesaplara uygun olarak konstrüksiyon sistemiyle kapatılır. Konstrüksiyon üzeri branda veya cam elyaf malzemeden mamul oluklu malzeme ile kaplanır. Saha yanları istenirse açılır-kapanır yapılabilir. Saha zemininde yeni jenerasyon çim halılar kullanılıp, Reform Sports’un uzman ve deneyimli ekibiyle 6-8 hafta süre içerisinde anahtar teslim yapılır. Tavsiye edilen saha ölçüleri; 20x40m ile 30x60m arasında değişmektedir.

  kapali hali saha banner 002
  nizami futbol sahasi rs

  Nizami Futbol Sahası

  Profesyonel ve amatör futbol kulüpleri tarafından tercih edilen Sentetik Çim Nizami Futbol Sahaları «FIFA QUALITY» ve «FIFA QUALITY PRO» standartlarında yapılabilmektedir. Suni Çim Nizami sahalar; Uluslararası FIFA Standartlarına göre minimum 45x90m maksimum 90x120m ölçülerinde yapılmaktadır. Reform Sports nizami sahalardaki altyapı ve üst yapı deneyimiyle tesisi 6-8 hafta gibi bir sürede anahtar teslim olarak hizmete sunmaktadır.

  FUTBOL SAHA YAPIMI 
  ÜRÜNLER

  Açık Halı Saha Yapımı, Kapalı Halı Saha Yapımı ve Nizami Futbol Sahası Yapımı’nda kullanabileceğiniz ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

  TÜM ÜRÜNLER

  Halı Saha Kurulum Maliyetleri

  Suni Çim Halı Saha Yapım Maliyeti; sahanın açık veya kapalı olmasına, kullanılacak suni çim çeşidine, yapılacak sahanın ölçülerine ve lokasyonuna göre değişmektedir. Projenize göre fiyat almak için belirttiğimiz detayları bildirerek bizden teklif alabilirsiniz.

  Menü