Üretim Tesisi

Reform Group olarak üç ana üretim bölümünden oluşan Tekirdağ, Çorlu’daki fabrikamızda Sentetik Çim Halı, Kauçuk ve Çelik Konstrüksiyon ürünlerinin üretimi yapılmaktadır.

Sentetik Çim Halı
Yıllık 13.000.000 m² suni çim halı üretim kapasitesine sahip olan bu bölümde; futbol, tenis, golf, hokey ve dekoratif amaçlı 94 çeşit çim halı üretimi yapılmaktadır.

Çelik Konstrüksiyon
Yıllık 200.000 m² üretim kapasitesine sahip çelik konstrüksiyon bölümünde; kapalı spor salonları, futbol sahaları, tenis kortları, tribün ve hayvan barınakları için çelik çatı sistemleri imalatı yapılmaktadır.

Kauçuk
Yıllık 300.000 m² üretim kapasitesine sahip olan kauçuk bölümünde; spor zeminleri için kullanılan EPDM veya SBR den mamul Kauçuk Karo, Kauçuk Parke, Kauçuk Rulo, büyükbaş ve küçükbaş hayvan işletmeleri için Hayvan Yatakları üretilmektedir.

Reform Sports 

“Spor Tesisleri Kurar”

%100 özel sermayeli bir Türk şirketi olarak İnşaat ve Çelik Konstrüksiyon yapılar konusunda Uluslararası alanda itibar sahibi bir gruptur.

MARKALAR
Her geçen yıl büyüyerek gelişen Reform Group, her biri sektöründe lider 6 şirketi ve 9 markasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

DEVAMINI OKU

İNOVASYON
Reform Group’da inovasyon, iş birliğine dayalı inovasyon anlamına gelir. Yeni bir değer oluşturmak için teknolojiyi ve fikirleri harmanlıyoruz.

DEVAMINI OKU

SERTİFİKALAR
Kaliteyi ve müşteri güvenini daima ön planda tutarız. Misyonumuz, en kısa sürede en yüksek tesis kalitesini sağlayabilmektir.

DEVAMINI OKU

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
Her zaman “önce insan” felsefesiyle yola çıkan Reform Group, çalışmalarında sürdürülebilir çevre yaklaşımını benimsemektedir.

DEVAMINI OKU

Menü