Basketbol Sahanızı Anahtar Teslimi  
olarak inşaa ediyoruz!

Basketbol Sahaları Yapımı ile ilgili hemen detaylı bilgi alın.
Basketbol Sahası Yapımı’nda uzmanlaşmış Reform Sports, Açık ve Kapalı Basketbol Saha inşa işlerini kısa bir sürede anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir.
Yurt içi ve yurt dışı olarak toplam 500’den fazla basketbol sahası yapımını başarıyla tamamlayan Reform Spor Sistemleri, Basketbol Sahası yapımında dört farklı çeşit zemine basketbol tesisi kurmaktadır.
Basketbol Sahası Yapımında Kullanılan Zemin Uygulamaları:
 • Akrilik Zeminli Basketbol Sahası
 • Tartan Zeminli Basketbol Sahası
 • Parke Zeminli Basketbol Sahası
 • Poliüretan Zeminli Basketbol Sahası
Basketbol Sahası Yapımı ve Anahtar Teslimi Çözümler hakkında hızlıca fiyat teklif almak ve detaylı bilgi edinmek için lütfen yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. En kısa sürede telefon veya email yoluyla sizinle iletişime geçilecektir.

Hemen Teklif Alın!

  Basketbol Sahalari Rs

  Basketbol Sahaları

  Açık ve Kapalı Basketbol Sahaları Yapımı‘nda profesyonel Reform Sports’un basketbol zeminleri sporu kolaylaştırır, basketbol severlere maksimum performans sağlar.

  Basketbol Sahası Yapımı Çeşitleri:

  • Açık Basketbol Sahası
  • Kapalı Basketbol Sahası

  Açık Basketbol Sahası, tel örgü ile çevrilmiş spor alanlarıdır. Kapalı Basketbol Sahası, çelik konstrüksiyon ile kapatılmış sahalar ve kapalı spor salonu olarak inşa edilmektedir.

  Basketbol Sahası Yapımında Kullanılan Zemin Uygulamaları:

  • Akrilik Zeminli Basketbol Sahası
  • Tartan Zeminli Basketbol Sahası
  • Parke Zeminli Basketbol Sahası
  • Poliüretan Zeminli Basketbol Sahası
  Basketbol Sahalari Rs 1

  Akrilik Zeminli Basketbol Sahaları

  Akrilik Zeminaçık ve kapalı basketbol sahası uygulamaları için çabuk kuruyan, UV ışınlarına dayanıklı ve her türlü hava koşulların uygun bir sistemdir. Akrilik zemin 2mm veya 3mm olarak uygulanabilmektedir. Akrilik zemin sistemi bitüm modifiye sentetik yüzey düzenleyici, sentetik kaplama ve sentetik son kat akrilik boyadan oluşmaktadır.

  Cushion Akrilik Sistem bitüm modifiye akrilik veya lastik tozu dolgulu, cushion, yüzey düzenleyici, akrilik kaplama ve akrilik son kat boya katmanlarında oluşmaktadır.

  Tartan Zeminli Basketbol Sahaları

  Tartan Zemin, sistem iki tabakadan oluşup, su geçirgen özelliğe sahiptir. EPDM tabaka üstte, SBR granül tabaka alttadır. Granül tabakalar binder denen madde ile sıcak olarak karıştırılır. Tartan zemin genellikle 8mm + 5mm olarak tatbik edilir. Finişer denilen makine ile EPDM granül ve SBR granül yerinde döküm sıcak olarak uygulanır.

  Basketbol Sahalari Rs 2
  Basketbol Sahalari Rs 3

  Parke Zeminli Basketbol Sahaları

  Spor Parke Zeminleri, ahşap spor zeminlerimiz yenilikçi tasarımı, enerji geri kazanımı, güç sarfiyatının azaltılması ve topun sekme özelliği sayesinde sporcuların ergonomik ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Parke zemini, çok katmanlı bir sistemden oluşmaktadır. Ahşap zemine, alt tabakada kullanılan özel kauçuk destek sistemi ile esneklik sağlanmaktadır. Parke zeminlerimiz mükemmel kayma direnci, çizilme mukavemeti ve dayanıklılığı sağlayabilmek için farklı parametrelerde düzenli olarak kalite testlerinden geçmektedir.

  Poliüretan Zeminli Basketbol Sahaları

  Poliüretan Zemin, tek parça halinde uygulanan, esnek, kayma ve aşınma yapmayan, birçok renk seçeneği bulunan bir zemin kaplama türüdür. Poliüretan zemin kaplama ile mat, parlak ve renkli yüzeyler oluşturulabilir. İç ve dış mekanlara uygulanabilen poliüretan kaplama; çizilmeye, güneş ışınlarına, her türlü aşınma ve deformasyonlara karşı dayanıklıdır. Tozun birikmeyeceği ve kolay temizlenebileceği bir kaplama malzemesidir.

  Basketbol Sahalari Rs 4

  BASKETBOL SAHASI YAPIMI 
  ÜRÜNLER

  Akrilik Zeminli, Tartan Zeminli, Parke Zeminli ve Poliüretan Zeminli Basketbol Sahası Yapımı’nda kullanabileceğiniz ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

  TÜM ÜRÜNLER

  Basketbol Sahası Yapım Maliyeti

  Basketbol Sahası Yapım Maliyeti; sahanın açık veya kapalı olmasına, kullanılacak zemin çeşidine, yapılacak sahanın ölçülerine ve lokasyonuna göre değişmektedir. Projenize göre fiyat almak için belirttiğimiz detayları bildirerek bizden teklif alabilirsiniz.

  Menü