Beyzbol Sahanızı Anahtar Teslimi
olarak inşaa ediyoruz!

Beyzbol Sahası Yapımı ile ilgili hemen detaylı bilgi alın.
Beyzbol Sahası Yapımı’nda uzmanlaşmış Reform Sports, Beyzbol Sahası inşa işlerini kısa bir sürede anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir.
Beyzbol Sahası Yapımı ve Anahtar Teslimi Çözümler hakkında hızlıca fiyat teklif almak ve detaylı bilgi edinmek için lütfen yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. En kısa sürede telefon veya email yoluyla sizinle iletişime geçilecektir.

Hemen Teklif Alın!

  beyzbol sahalari 4 son 600x600 1

  Beyzbol Sahaları

  Beyzbol Sahası, her bir köşesi 27 metre uzunluğundaki kare bir alandan oluşmaktadır. ‘’Pitcher’’ denilen top atıcı ile ‘’batter’’ denilen topa vurucu arasındaki mesafe 18.4 metredir.

  Reform Sports, beyzbol sahası yapımında beyzbol sporu için özel ürettiği sentetik çim halı zeminlerini kullanmaktadır. Beyzbol sporu için özel geliştirilen sentetik çimlerimizin iplik yapısındaki yumuşaklık, yere sert düşüşlerde alınan darbe miktarını azaltmaktadır.

  Beyzbol Sahası Yapımı’nda uzmanlaşmış Reform Sports, Beyzbol Sahası inşa işlerini kısa bir sürede anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir.

  Suni Çim Beyzbol Sahası Yapımı ve Anahtar Teslimi Çözümler hakkında bizden teklif alabilirsiniz.

  BEYZBOL SAHASI YAPIMI 
  ÜRÜNLER

  Beyzbol Sahası Yapımı’nda kullanabileceğiniz ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

  TÜM ÜRÜNLER

  Beyzbol Sahası Yapım Maliyeti

  Suni Çim Beyzbol Sahası Yapım Maliyeti; kullanılacak suni çim çeşidine, yapılacak sahanın ölçülerine ve lokasyonuna göre değişmektedir. Projenize göre fiyat almak için belirttiğimiz detayları bildirerek bizden teklif alabilirsiniz.

  Menü