reformback 2

28.YIL

Reform Sports

Spor Tesisleri Yapımı

İnsanın yıllardan beri süregelen spor ihtiyacını ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak birinci önceliğimiz ve idealimizdir.

28 yıldır güvenilir ve sağlam spor tesisleri yapımı esnasında; yetişmiş insan kaynağı, Ar-Ge ve ileri teknoloji kullanımıyla insanı geleceğe taşımak misyonumuz olmuştur.

Bütün spor branşları yüksek mücadeleye dayalı bir zemin ister. Reform Sports ürünleri size yüksek teknoloji ve dayanıklı çözümler sunar. Bütün spor zeminlerimiz sporcularımızın istemiş olduğu en kaliteli yüzeyi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Futbol Sahalari 2 Rs
FUTBOL SAHALARI

Suni Çim Futbol Sahaları: Açık Halı Saha Yapımı, Kapalı Halı Saha Yapımı ve Nizami Futbol Sahası Yapımı.

Atletizm Pistleri Rs
ATLETİZM PİSTLERİ

Atletizm Pisti Yapımında Kullanılan Zemin Çeşitleri: Poliüretan Zemin, Sandviç Sistem, Spray Coating Sistem ve Tartan Zemin Atletizm Pisti.

Basketbol Sahalari Rs
BASKETBOL SAHALARI

Açık ve Kapalı Basketbol Sahası Zemin Uygulamaları: Akrilik Zemin, Tartan Zemin, Parke Zemin ve Poliüretan Zemin Basketbol Sahası.

Tenis Kortlari Res
TENİS KORTLARI

Açık ve Kapalı Tenis Kortu Yapımında Kullanılan Zemin Uygulamaları: Sentetik Çim, Tartan Zemin ve Akrilik Zemin Tenis Kortu.

Tenis Kortlari Res
PADEL TENİS KORTLARI

Açık ve Kapalı Padel Tenis Kortu Yapımında Kullanılan Zemin Uygulamaları: Sentetik Çim, Tartan Zemin ve Akrilik Zemin Padel Tenis Kortu.

Voleybol Sahalari Rs
VOLEYBOL SAHALARI

Açık ve Kapalı Voleybol Sahası Zemin Uygulamaları: Akrilik Zemin, Tartan Zemin, Parke Zemin ve Poliüretan Zemin Voleybol Sahası.

cok amacli sahalar 4 son
ÇOK AMAÇLI SAHALAR

Açık ve Kapalı Çok Amaçlı Spor Sahası Zemin Uygulamaları: Sentetik Çim, Tartan, Poliüretan, Akrilik ve Parke Zemin Çok Amaçlı Saha.

hentbol sahalari new 600x600 1
HENTBOL SAHALARI

Açık ve Kapalı Hentbol Sahası Zemin Uygulamaları: Akrilik Zemin, Tartan Zemin, Parke Zemin ve Poliüretan Zemin Hentbol Sahası.

golf sahalari 4 son 600x600 1
GOLF SAHALARI

Suni Çim Halı Zeminli Golf Sahası Yapımı. Doğal çime alternatif olarak üretilen suni çim halılar ile istenilen büyüklükte golf sahaları yapıyoruz.

hockey sahalari 4 son
HOKEY SAHALARI

Suni Çim Zeminli Hokey Sahası Yapımı; komple saha zemin tasarımından, bitmiş proje halinde sahanızı anahtar teslimi olarak inşaa ediyoruz.

beyzbol sahalari 4 son 600x600 1
BEYZBOL SAHALARI

Suni Çim Zeminli Beyzbol Sahası Yapımı; komple saha zemin tasarımından, bitmiş proje halinde sahanızı anahtar teslimi olarak inşaa ediyoruz.

ragbi sahalari 4 son
RAGBİ SAHALARI

Suni Çim Zeminli Ragbi Sahası Yapımı. Ragbi sporu için özel geliştirilen sentetik çimlerimiz yere sert düşüşlerde alınan darbe miktarını azaltır.

teknik sartnameler 4 son
Spor Sahaları Yapımı Teknik Şartnameler

Spor sahaları yapımı ve spor zeminleri yapımı ile ilgili teknik şartnamelere ve suni çim halı bakım kılavuzuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Spor Sahaları ve Zeminleri Yapımı

Spor sahaları ve spor zeminleri yapımında dünya markası olan Reform Sports’un uzman ve tecrübeli kadrosundan suni çim ürünleri, her türlü spor zeminleri, anahtar teslim spor saha yapımı ve spor ekipmanları ile ilgili fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Menü