Golf Sahanızı En Kısa Sürede
Tamamlayıp Teslim Ediyoruz!

Suni Çim Golf Sahası Yapımı ile ilgili hemen detaylı bilgi alın.
Suni Çim Golf Sahası Yapımı’nda uzmanlaşmış Reform Sports, saha inşa işlerini kısa bir sürede gerçekleştirmektedir.
Reform Spor Sistemleri olarak geliştirdiğimiz özel sentetik çim halı sayesinde artık her yerde golf keyfini yaşayabileceksiniz. Kurulumu ve bakımı çok kolay sentetik çim halılar sayesinde kendi bahçenizde bir golf sahası olabilir.
Suni Çim Golf Sahası Yapımı ve Anahtar Teslimi Çözümler hakkında hızlıca fiyat teklif almak ve detaylı bilgi edinmek için lütfen yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. En kısa sürede telefon veya email yoluyla sizinle iletişime geçilecektir.

Hemen Teklif Alın!

  golf sahalari 4 son 600x600 1

  Golf Sahaları

  Golf Sahaları, çok geniş alanlar üzerinde doğal veya sentetik çim zeminli spor tesisleridir. Golf sahalarında kullanılan doğal çimlerde aşırı miktarda aşınma olduğundan, golf sahası yapımında suni çim tercih edilmektedir. Suni çimler, sürtünmeye ve aşınmaya dirençlidir. Her türlü hava koşulunda kullanıma dayanıklı şekilde tasarlanmıştır.

  Doğal çim zeminlerin düz olmaması top hızını ve oyuncu hareketlerini kısıtlar, oyun kalitesini ve sporcu performansını düşürür. Suni çim yüzeyler daha düz olduğundan topun sekme oranı her bölgede aynıdır ve oyuncu hareketleri kısıtlanmaz. Suni çimler, sahadaki zemin farklılıklarını ortadan kaldırır, oyunun tutarlılığını ve kalitesini arttırır.

  Suni çimlerin bakım ve onarım ihtiyacı yorucu ve maliyetli değildir. Golf sahalarında suni çim zemin uygulaması; su ve bütçe tasarrufu sağlar.

  Reform Spor Sistemleri olarak geliştirdiğimiz özel sentetik çim halı sayesinde artık her yerde golf keyfini yaşayabileceksiniz. Montajı ve bakımı çok kolay olan sentetik çim halılar sayesinde evlerinizin bahçesini dahi golf sahasına çevirebilirsiniz.

  Suni Çim Golf Sahası Yapımı’nda uzmanlaşmış Reform Sports, saha inşa işlerini kısa bir sürede gerçekleştirmektedir.

  Suni Çim Golf Sahası Yapımı

  Golf genellikle doğal çim saha üzerinde oynanan bir spordur. Golf sahalarında kullanılan doğal çimlerde aşırı miktarda aşınma olduğundan, golf sahası yapımında suni çim kullanılır. Özellikle küçük golf sahalarının yapımında suni çim tercih edilmektedir. Ayrıca doğal çim golf sahalarında da pata alanları suni çim olarak sıkça yapılmaktadır. Golf için üretilen özel suni çim halılar putting green olarak adlandırılmaktadır.

  Sahanın çukura kadar olan bölümünde fair-way adı verilen sahanın esas oyun alanına topu atmak amaçlanır. Bu alan diğer alanlara göre daha düzgün ve kısa kesilmiş çimlerden oluşur ve yaklaşık 30 ila 90 metre genişliğinde olabilir; vuruş yapmaya daha elverişlidir. Marifet topu sahanın düzgün çimli alanlarına atabilmektir.

  Bu alanın iki yanında ‘rough’ (kaba çim) adı verilen bölge yer alır. Bu bölgede uzun otlar, çalılıklar, ağaçlar veya kumlu, topraklı bölgeler yer alabilir. Daha sonra putting green adı verilen pata alanıyla çukur sona erer. Pata alanı çok kaliteli çimle kaplı ve sürekli kısa kesilerek pata yapmaya uygun hale getirilmiş, ortasında veya kenarında bayrakla işaretlenmiş çukura verilen addır.

  golf banner 2

  GOLF SAHASI YAPIMI 
  ÜRÜNLER

  Suni Çim Golf Sahası Yapımı’nda kullanabileceğiniz ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

  TÜM ÜRÜNLER

  Suni Çim Golf Sahası Yapım Maliyeti

  Suni Çim Golf Sahası Yapım Maliyeti; kullanılacak suni çim çeşidine, yapılacak sahanın ölçülerine ve lokasyonuna göre değişmektedir. Projenize göre fiyat almak için belirttiğimiz detayları bildirerek bizden teklif alabilirsiniz.

  Menü