Baskanin Mesaji Reform 2 1

Başkan’ın Mesajı

Değerli Dostlarımız,

Reform Spor Sistemleri temellerinin atıldığı 1994 tarihinden beri spor tesisleri kurmakta, imal ve dizayn etmektedir. Zaman içerisinde çelik konstrüksiyondan inşaata, makineden kimyaya birçok alanda büyüme fırsatı sunan sektörlerde kendimizi geliştirme fırsatı bulduk.

Kurum kültürümüz ve çalışma anlayışımız; atalarımızın bize öğrettiği çalışma azmini, zorlukları aşma kabiliyetini, bitip tükenmez sabrını, yenilikçiliğini, dürüst ve usta üreticiliğini, yatırım tutkusunu ve vatan sevgisini geleceğe taşımaktır. Çocuklarımıza, gelecekleri için ne şekilde örnek olmak istiyorsak, ne öğütlüyorsak; Reform Group’un tüm iştiraklerinde bizimle bu aileyi genişletmeye gayret gösteren arkadaşlarımızla da aynı kültürü paylaşıyoruz.

Çok küçük yaşlarda atıldığımız iş hayatında, el aldığımız büyüklerimizin bize kazandırdığı dürüstlük, çalışkanlık ve girişimcilik ruhu, bu gün üstün kalite anlayışımız ve tecrübemizle uluslararası alanda itibar sahibi olmamız ile taçlanmıştır. Zaman içinde çok farklı sektörlerde edindiğimiz tecrübeden beslenen bir yönetim anlayışını, öğrenmenin ve kendimizi geliştirmenin sonu olmadığını her sabah kendimize hatırlatarak ileri taşımaya çalışıyoruz.

İştiraklerimizde bizimle birlikte çalışan uluslararası alanda çok deneyimli sektör profesyonellerinin iş yapma şekillerini, kurum kültürümüzle birleştirerek hizmet sunduğumuz her alanda mükemmeli hedefliyoruz. Muradımız, şimdiye kadar el attığı her işte öncülüğü ve itibarı ile tanınan Reform Group’u sürdürülebilir bir büyüme ile, spor endüstrisi sektörü öncelikli olmak üzere, iş yaptığı her alanda lider grup haline getirmek.

İşte bu yüzden, siz değerli dostlarımızın güveni ve profesyonel ekibimizden aldığımız güçle, her dönemde olduğu gibi ilerleyen yıllarda da kendimize koyduğumuz hedefleri gerçekleştireceğimize olan inancımız tam.

Reform Group, yeni pazarlar ve oluşturduğu yeni iş alanlarıyla vizyon coğrafyasını genişleterek paydaşlarına ve Türkiye ekonomisine sağladığı katkıyı gelecekte de büyüterek sürdürecek. Zira en tepeden en aşağıya Reform Group ailesinin bir parçası olmak, bu bilinçle çalışmayı gerektirir.

Saygılarımla,

Harun Macit

Reform Group Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı

Menü