Voleybol Sahanızı Anahtar Teslimi
olarak inşaa ediyoruz!

Voleybol Sahası Yapımı ile ilgili hemen detaylı bilgi alın.
Voleybol Sahaları Yapımı’nda uzmanlaşmış Reform Sports, Açık ve Kapalı Voleybol Sahaları inşa işlerini kısa bir sürede anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir.
Voleybol Sahaları Yapımında Kullanılan Zemin Uygulamaları:
 • Akrilik Zeminli Voleybol Sahası
 • Tartan Zeminli Voleybol Sahası
 • Parke Zeminli Voleybol Sahası
 • Poliüretan Zeminli Voleybol Sahası
Voleybol Sahası Yapımı ve Anahtar Teslimi Çözümler hakkında hızlıca fiyat teklif almak ve detaylı bilgi edinmek için lütfen yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. En kısa sürede telefon veya email yoluyla sizinle iletişime geçilecektir.

Hemen Teklif Alın!

  Voleybol Sahalari Rs

  Voleybol Sahaları

  Açık ve Kapalı Voleybol Sahası Yapımı‘nda profesyonel Reform Sports’un voleybol zeminleri sporu kolaylaştırır, sporculara maksimum performans sağlar.

  Voleybol Sahası Yapımı Çeşitleri:

  • Açık Voleybol Sahası
  • Kapalı Voleybol Sahası

  Açık Voleybol Sahası, tel örgü ile çevrilmiş spor alanlarıdır. Kapalı Voleybol Sahası, çelik konstrüksiyon ile kapatılmış sahalar ve kapalı spor salonu olarak inşa edilmektedir.

  Voleybol Sahası Yapımında Kullanılan Zemin Uygulamaları:

  • Akrilik Zeminli Voleybol Sahası
  • Tartan Zeminli Voleybol Sahası
  • Parke Zeminli Voleybol Sahası
  • Poliüretan Zeminli Voleybol Sahası
  Voleybol Sahalari Rs 2

  Akrilik Zeminli Voleybol Sahası

  Akrilik Zeminaçık ve kapalı voleybol sahası uygulamaları için çabuk kuruyan, UV ışınlarına dayanıklı ve her türlü hava koşulların uygun bir sistemdir. Akrilik zemin 2mm veya 3mm olarak uygulanabilmektedir. Akrilik zemin sistemi bitüm modifiye sentetik yüzey düzenleyici, sentetik kaplama ve sentetik son kat akrilik boyadan oluşmaktadır.

  Cushion Akrilik Sistem bitüm modifiye akrilik veya lastik tozu dolgulu, cushion, yüzey düzenleyici, akrilik kaplama ve akrilik son kat boya katmanlarında oluşmaktadır.

  Tartan Zeminli Voleybol Sahası

  Tartan Zemin, sistem iki tabakadan oluşup, su geçirgen özelliğe sahiptir. EPDM tabaka üstte, SBR granül tabaka alttadır. Granül tabakalar binder denen madde ile sıcak olarak karıştırılır. Tartan zemin genellikle 8mm + 5mm olarak tatbik edilir. Finişer denilen makine ile EPDM granül ve SBR granül yerinde döküm sıcak olarak uygulanır.

  Voleybol Sahalari Rs 3
  Voleybol Sahalari Rs 4

  Parke Zeminli Voleybol Sahası

  Spor Parke Zeminleri, ahşap spor zeminlerimiz yenilikçi tasarımı, enerji geri kazanımı, güç sarfiyatının azaltılması ve topun sekme özelliği sayesinde sporcuların ergonomik ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Parke zemini, çok katmanlı bir sistemden oluşmaktadır. Ahşap zemine, alt tabakada kullanılan özel kauçuk destek sistemi ile esneklik sağlanmaktadır. Parke zeminlerimiz mükemmel kayma direnci, çizilme mukavemeti ve dayanıklılığı sağlayabilmek için farklı parametrelerde düzenli olarak kalite testlerinden geçmektedir.

  Poliüretan Zeminli Voleybol Sahası

  Poliüretan Zemin,tek parça halinde uygulanan, esnek, kayma ve aşınma yapmayan, birçok renk seçeneği bulunan bir zemin kaplama türüdür. Poliüretan zemin kaplama ile mat, parlak ve renkli yüzeyler oluşturulabilir. İç ve dış mekanlara uygulanabilen poliüretan kaplama; çizilmeye, güneş ışınlarına, her türlü aşınma ve deformasyonlara karşı dayanıklıdır. Tozun birikmeyeceği ve kolay temizlenebileceği bir kaplama malzemesidir.

  Voleybol Sahalari Rs 5

  VOLEYBOL SAHASI YAPIMI 
  ÜRÜNLER

  Akrilik Zeminli, Tartan Zeminli, Parke Zeminli ve Poliüretan Zeminli Voleybol Sahası Yapımı’nda kullanabileceğiniz ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

  TÜM ÜRÜNLER

  Voleybol Sahası Yapım Maliyeti

  Voleybol Sahası Yapım Maliyeti; sahanın açık veya kapalı olmasına, kullanılacak zemin çeşidine, yapılacak sahanın ölçülerine ve lokasyonuna göre değişmektedir. Projenize göre fiyat almak için belirttiğimiz detayları bildirerek bizden teklif alabilirsiniz.

  Menü