Inovasyon Rs
Inovasyon Rs

İnovasyon

Reform Group’da inovasyon, iş birliğine dayalı inovasyon anlamına gelir. İş birliği yapacağımız iş ortaklarını dikkatli bir şekilde seçiyoruz ve birlikte yeni bir değer oluşturmak için teknolojiyi ve fikirleri harmanlıyoruz.

İş birliğine dayalı inovasyonu tercih etmemizin en büyük nedeni, sağlık ve çevresel sorunlar gibi toplumu olumsuz etkileyen sorunların çözümüne yardımcı olmak. Bunu başarmak için amaçlarımızı diğer iş ortaklarımız ile paylaşmak ve onlarla birlikte uzun vadeli ilişkiler geliştirmektir. Sonuç olarak kendi başımıza başaramayacağımız olağanüstü inovasyonlar öne sürmeyi başardığımızı hissediyoruz.

Bu fikirlerden ilham alarak çocuk oyun alanlarının daha yumuşak, doğal ve güvenli olması için Dolgusuz Çim halımızı üretmiş bulunmaktayız. Çok amaçlı spor sahalarında da kullanılan bu halımız iş birliğine dayalı inovasyonun güzel bir noktası olmuştur.

Kısa süreli etkinlikler için ihtiyaç duyduğumuz yeşil alanı ise Puzzle Suni Çim halımızla gidermiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Kolay montaj yapılma özelliği, kolay sökülebilir olması, depolamada gereksiz yer işgalini ortadan kaldırması ve uzun yıllar kullanılabilir olma özellikleri ile geleceğimizin vazgeçilmez ürünü olmaya adaydır.

001InovasyonD
001InovasyonD

MARKALAR
Her geçen yıl büyüyerek gelişen Reform Group, her biri sektöründe lider 6 şirketi ve 9 markasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

DEVAMINI OKU

İNOVASYON
Reform Group’da inovasyon, iş birliğine dayalı inovasyon anlamına gelir. Yeni bir değer oluşturmak için teknolojiyi ve fikirleri harmanlıyoruz.

DEVAMINI OKU

SERTİFİKALAR
Kaliteyi ve müşteri güvenini daima ön planda tutarız. Misyonumuz, en kısa sürede en yüksek tesis kalitesini sağlayabilmektir.

DEVAMINI OKU

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
Her zaman “önce insan” felsefesiyle yola çıkan Reform Group, çalışmalarında sürdürülebilir çevre yaklaşımını benimsemektedir.

DEVAMINI OKU

Menü