Tenis Kortunuzu 7 Günde
Tamamlayıp Teslim Ediyoruz!

Tenis Kortu Yapımı ile ilgili hemen detaylı bilgi alın.
Tenis Kortları Yapımı’nda uzmanlaşmış Reform Sports, Açık ve Kapalı Tenis Kortu inşa işlerini 3–4 hafta gibi kısa bir sürede anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir.
Tenis Kortu Yapımında Kullanılan Zemin Uygulamaları:
 • Sentetik Çim Tenis Kortu
 • Tartan Zemin Tenis Kortu
 • Akrilik Zemin Tenis Kortu
Tenis Kortu Yapımı ve Anahtar Teslimi Çözümler hakkında hızlıca fiyat teklif almak ve detaylı bilgi edinmek için lütfen yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. En kısa sürede telefon veya email yoluyla sizinle iletişime geçilecektir.

Hemen Teklif Alın!

  Tenis Kortlari Res

  Tenis Kortları

  Tenis Kortları, Uluslararası Tenis Federasyonu (ITF) tarafından belirlenen norm ve standartlara göre inşa edilmekte olup, ITF tarafından gerekli testler yapılarak ITF sertifikalı olarak tarafınıza teslim edilmektedir. Bu standartlara göre tenis kortu yapım alanı, boyda 36 metre ende ise 18 metre toplamda ise 668 metrekare olarak belirlenmiştir.

  Tenis kortları uluslararası ölçülerin dışında amatör kullanımlar ve hobi için daha ufak veya daha büyük ölçülerde yapabilmekteyiz. Özellikle sitelerde ve müstakil yaşam alanlarında oldukça sık tercih edilmektedir.

  Spor zeminleri sektöründeki 28 yıllık tecrübemiz ile profesyonel ve sorunsuz bir şekilde tenis kortu kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.

  Tenis Kortu Yapımında Kullanılan Zemin Uygulamaları:

  • Sentetik Çim Tenis Kortu
  • Tartan Zemin Tenis Kortu
  • Akrilik Zemin Tenis Kortu

  Açık Tenis Kortları

  Profesyonel tenis karşılaşmaları genellikle açık ve tribünlü kortlarda yapılmaktadır. Açık kortlar için tribün çeşitlerimiz portatif veya sabit tribün olarak ikiye ayrılmaktadır. Ayrıca tribünlerin üzeri isteğe göre özel çelik konstrüksiyon yapılar ile kapatılabilmektedir.

  Profesyonel kortlar dışında açık tenis kortları en çok tercih edilen ve ekonomik bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Toplu konut sitelerinin bahçelerinde, okul bahçelerinde, belediyelerin ücretsiz tenis kortlarında, otel spor alanlarında ve büyük spor salonlarının bahçelerinde çeşitli zeminlerde (genellikle akrilik zemin olarak) yapılması tercih ediliyor.

  Acik Tenis Kortlari
  Kapali Tenis Kortlari Rs 2

  Kapalı Tenis Kortları

  Kapalı tenis kortu yapımı tercih eden müşterilerimiz genellikle ticari amaçlı tenis oynatan ve tenis okulu sahibi olan kişilerdir. Bu hususta günün her saatinde ve her yaştan müşteriye güneşten veya kış şartlarından etkilenmeden tenis oynama imkanı sunulabilmektedir.

  Kapalı tenis kortları Reform Sports tarafından çelik konstrüksiyon olarak yapılmaktadır. Çelik konstrüksiyon ile üzeri kapatılmış kortlar branda veya özel PVC kaplama ürünlerimiz ile izole edilir. Bu tür kapalı tenis sahası balon kortlara göre çok daha sağlam ve havadardır. İstenildiği zaman sahanın bütün yan brandaları açılabilmekte ve sürekli hava akışı sağlanabilmektedir.

  Reform Sports Tenis Kortu Zeminleri

  sentetik cim tenis kortu img 1

  Sentetik Çim Tenis Kortu

  Sentetik Çim Tenis Kortları, Reform Spor’un uzman ve deneyimli ekibiyle 3-4 hafta gibi kısa bir sürede teslim edilmektedir. Altyapı, demir işleri, tel örgü, aydınlatma, suni çim halı serilmesi ve tenis filesi takılması ile anahtar teslim olarak tenis kortları yapılmaktadır. Suni Çim Tenis Kortları açık veya kapalı olarak inşa edilebilmektedir.

  Tartan Zemin Tenis Kortu

  Tartan Tenis Kortları, tenis kortları zemin malzemeleri ve diğer ekipmanlarının üretimiyle uygulamaları alanında uzmanlaşmış bulunan Reform Sports, genel olarak anahtar teslimi kort inşa işlerini 3 – 4 hafta gibi kısa sürelerde gerçekleştirmektedir. Tartan Zemin Tenis Kortları açık veya kapalı olarak inşa edilebilmektedir.

  Kapali Tenis Kortlari Rs 3
  Kapali Tenis Kortlari Rs 4

  Akrilik Zemin Tenis Kortu

  Akrilik Tenis Kortları, tenis kortu zemin çeşitlerinde uzmanlaşmış bulunan Reform Sports, akrilik tenis kortunun yapımını 3 – 4 hafta gibi kısa bir sürede anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir. Akrilik Tenis Kortları; Akrilik Zemin ve Cushion Akrilik Zemin olarak iki çeşittir. Akrilik Zemin Tenis Kortları açık veya kapalı olarak inşa edilebilmektedir.

  TENİS KORTU YAPIMI 
  ÜRÜNLER

  Sentetik Çim, Tartan Zemin ve Akrilik Zemin Tenis Kortu Yapımı’nda kullanabileceğiniz ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

  TÜM ÜRÜNLER

  Tenis Kortu Yapım Maliyeti

  Tenis Kortu Yapım Maliyeti; sahanın açık veya kapalı olmasına, kullanılacak zemin çeşidine, yapılacak sahanın ölçülerine ve lokasyonuna göre değişmektedir. Projenize göre fiyat almak için belirttiğimiz detayları bildirerek bizden teklif alabilirsiniz.

  Menü