Çok Amaçlı Sahanızı Anahtar Teslimi
olarak inşaa ediyoruz!

Çok Amaçlı Saha Yapımı ile ilgili hemen detaylı bilgi alın.
Çok Amaçlı Saha Yapımı’nda uzmanlaşmış Reform Sports, çok amaçlı sahaları anahtar teslimi olarak 3-4 hafta içerisinde gerçekleştirmekte ve sizlere sunmaktadır.
Çok Amaçlı Saha Yapımında Kullanılan Zemin Uygulamaları:
 • Sentetik Çim Çok Amaçlı Saha
 • Tartan Zemin Çok Amaçlı Saha
 • Poliüretan Zemin Çok Amaçlı Saha
 • Akrilik Zemin Çok Amaçlı Saha
 • Parke Zemin Çok Amaçlı Saha
Çok Amaçlı Saha Yapımı ve Anahtar Teslimi Çözümler hakkında hızlıca fiyat teklif almak ve detaylı bilgi edinmek için lütfen yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. En kısa sürede telefon veya email yoluyla sizinle iletişime geçilecektir.

Hemen Teklif Alın!

  cok amacli sahalar 4 son 600x600 1

  Çok Amaçlı Sahalar

  Çok Amaçlı Sahalar; tenis, basketbol, voleybol sporlarının tek bir sahada gerçekleştirilebildiği sahalardır. Çok Amaçlı Sahalar, hem açık hem de kapalı olarak yapılabilmektedir. Kullanışlı, pratik ve birden çok oyunun oynanmasına olanak sağlayan çok amaçlı sahalar düşük maliyetlidir. Genellikle okullarda, sitelerde ve otellerde çok amaçlı sahalar kullanılmaktadır. Yaygın olarak 18x36m ölçülerinde yapılmaktadır.

  Çok Amaçlı Saha Yapımı’nda uzmanlaşmış Reform Sports, çok amaçlı sahaları anahtar teslimi olarak 3-4 hafta içerisinde gerçekleştirmekte ve sizlere sunmaktadır.

  Çok Amaçlı Saha Yapımında Kullanılan Zemin Uygulamaları:

  • Sentetik Çim Çok Amaçlı Saha
  • Tartan Zemin Çok Amaçlı Saha
  • Poliüretan Zemin Çok Amaçlı Saha
  • Akrilik Zemin Çok Amaçlı Saha
  • Parke Zemin Çok Amaçlı Saha
  01sentetik cim cok amacli saha

  Sentetik Çim Çok Amaçlı Saha

  Sentetik Çim Zeminli Çok Amaçlı Saha yapımı genellikle okullar, toplu konutlar ve siteler için uygundur. Bir adet çok amaçlı suni çim saha yaparak hem halı saha hem basketbol sahası hem de tenis kortu gibi birçok farklı spor dalının icra edilmesine olanak sağlayabilirsiniz.

  Tartan Zemin Çok Amaçlı Saha

  Tartan Zeminli Çok Amaçlı Sahalar, EPDM granülden yapılan esnek kauçuk spor alanlarıdır. Tartan zemin genellikle 5mm EPDM katman ve 8mm SBR katman olacak şekilde yerinde döküm olarak yapılmaktadır. Tartan zeminli çok amaçlı sahalar okullar, siteler tarafından tercih edildiği gibi aynı zamanda kapalı spor salonlarında da tercih edilebilir.

  02tartan zemin cok amacli saha
  03poliuretan cok amacli saha banner

  Poliüretan Zemin Çok Amaçlı Saha

  Poliüretan Zemin Çok Amaçlı Sahalar, çizilmeye, güneş ışınlarına, her türlü aşınma ve deformasyonlara karşı dayanıklıdır.İç ve dış mekanlara uygulanabilen poliüretan kaplama; esnek, kayma ve aşınma yapmayan, tek parça halinde uygulanan, birçok renk seçeneği bulunan bir zemin türüdür. Poliüretan zemin kaplama ile mat, parlak ve renkli yüzeyler oluşturulabilir. Tozun birikmeyeceği ve kolay temizlenebileceği bir kaplama malzemesidir.

  Akrilik Zemin Çok Amaçlı Saha

  Akrilik Çok Amaçlı Saha Zeminleri, elastik ve kaymaz özelliğe sahip zeminlerdir. Her hava koşulunda kullanılabilen, yoğun kullanım trafiğine dayanıklı, kırılma ve çatlak yapmayan bir zemin kaplamasıdır. Birçok renk seçeneği ile istenilen renk kombinasyonları yapılabilir. Akrilik zemin kaplama malzemesiyle açık ve kapalı çok amaçlı sahalarda, sert ve esnek zeminler oluşturulabilir.

  SBR üstü akrilik boya ve cushion akrilik zemin olarak iki çeşit sistem ile uygulanmaktadır. SBR üstü akrilik boya zemin sistemi, bitüm modifiye sentetik yüzey düzenleyici, sentetik kaplama ve son kat olarak sentetik boyadan oluşmaktadır. Cushion akrilik sistem, su bazlı akrilik reçine ve çeşitli sentetik içerikleri bulunan spor zeminleri yapımı için özel olarak tasarlanmış estetik spor zemin kaplamasıdır.

  04akrilik boya cok amacli saha banner
  05parke cok amacli saha

  Parke Zemin Çok Amaçlı Saha

  Parke Zeminli Çok Amaçlı Sahalar, yenilikçi tasarımı, enerji geri kazanımı, güç sarfiyatının azaltılması ve topun sekme özelliği sayesinde sporcuların ergonomik ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Parke zemini, çok katmanlı bir sistemden oluşmaktadır. Ahşap zemine, alt tabakada kullanılan özel kauçuk destek sistemi ile esneklik sağlanmaktadır. Mükemmel kayma direnci, çizilme mukavemeti ve dayanıklılığı sağlayabilmek için farklı parametrelerde düzenli olarak kalite testlerinden geçmektedir.

  ÇOK AMAÇLI SAHA YAPIMI 
  ÜRÜNLER

  Sentetik Çim ve Tartan Zemin Çok Amaçlı Saha Yapımı’nda kullanabileceğiniz ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

  TÜM ÜRÜNLER

  Çok Amaçlı Saha Yapım Maliyeti

  Çok Amaçlı Saha Yapım Maliyeti; sahanın açık veya kapalı olmasına, kullanılacak zemin çeşidine, yapılacak sahanın ölçülerine ve lokasyonuna göre değişmektedir. Projenize göre fiyat almak için belirttiğimiz detayları bildirerek bizden teklif alabilirsiniz.

  Menü