Surdurulebirlik

Sürdürülebilirlik

Her zaman “önce insan” felsefesiyle yola çıkan Reform Group, çalışmalarında inovatif ve sürdürülebilir çevre yaklaşımını benimsemektedir. Bütünsel sürdürülebilir kalkınma hedefleri çerçevesinde ekonomik, çevresel ve toplumsal boyutları sahiplenerek geleceğe uyumlu bir şekilde büyümeyi amaçlamaktadır.

Reform Group olarak ülkemize yaptığımız yatırımlarla, yeni sektörlerin gelişmesi için attığımız adımlarla ve küresel markalarımızla sosyal sorumluluğun en önemli bileşenlerinden olan ekonomik kalkınmada ülkenin itici güçlerinden biri olmaya devam ediyoruz. Birçok konunun yanı sıra, ağırlıklı olarak, eğitim, sağlık ve çevre alanlarında önemli hizmetler veriyor ve yatırımlar yapıyoruz. Bu alanların Türkiye’de desteğe en çok ihtiyaç duyulan alanlar olması, çalışmalarımızda bize daha da şevk veriyor. Topluma katkıda bulunuyor olmak, kendi gelişimimizi, toplumun gelişiminden bağımsız düşünmemek, temel felsefemizi oluşturuyor.

Çalışmalarımızla sürdürülebilir etkiler yaratmak için destek verdiğimiz projelerin uzun soluklu olmalarına, toplumsal anlamda fayda üretmelerine ve kalıcı yarar sağlamalarına dikkat ediyoruz.

MARKALAR
Her geçen yıl büyüyerek gelişen Reform Group, her biri sektöründe lider 6 şirketi ve 9 markasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

DEVAMINI OKU

İNOVASYON
Reform Group’da inovasyon, iş birliğine dayalı inovasyon anlamına gelir. Yeni bir değer oluşturmak için teknolojiyi ve fikirleri harmanlıyoruz.

DEVAMINI OKU

SERTİFİKALAR
Kaliteyi ve müşteri güvenini daima ön planda tutarız. Misyonumuz, en kısa sürede en yüksek tesis kalitesini sağlayabilmektir.

DEVAMINI OKU

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
Her zaman “önce insan” felsefesiyle yola çıkan Reform Group, çalışmalarında sürdürülebilir çevre yaklaşımını benimsemektedir.

DEVAMINI OKU

Menü