01SosyalSorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Ülkemizin kaynaklarını verimli kullanmak, toplumsal sorunlara karşı duyarsız kalmamak, ülkemizin insan kaynağının gelişimine katkı sağlamak, bu yönde çalışmalar yapan kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütlerine karşı üzerimize düşen görevi yerine getirmek Reform Group’un temel sosyal sorumluluk anlayışını oluşturmaktadır. Bu yöndeki çalışmaların sonucu oluşan kurum prestijimizi en güçlü değerlerimizden biri olarak görmekteyiz.

Reform Group sadece sanayi ve spor tesisleri alanına yaptığı yatırımlarla kalmayıp aynı duyarlılığı sosyal projelerde de göstererek, yapılan sayısız yardım faaliyetlerinin yanı sıra topluma fayda sağlayan birçok projeye de imza atmaktadır.

Anadolu Gençlik Derneği Arnavutköy Şubesi

Ülkemizin en yerli ve Milli Kurumu olan, bünyesinde Cumhurbaşkanı, Başbakan, Bakan, binlerce siyasetçi ve akademisyen yetiştiren Anadolu Gençlik Derneği’nin Arnavutköy yurtlarındaki kapalı spor salonlarını bitirerek geleceğimiz olan gençlerimizin hizmetine sunduk.

Maddi ve manevi kalkınmamızın temelini oluşturan, sağlıklı ve ahlaklı nesil yetiştiren bu öncü kurumlarımızın spor ve sosyal tesislerine katkılarımız devam edecektir.

reform sports anadolu genclik arnavutkoy
reform sports gazze han yunus stadyum

Gazze Han Yunus Stadyumu, Filistin

Reform Group, Gazzeli gençlerin hayallerini gerçekleştirmek için Gazze’nin ilk ve tek sosyal etkinlik alanı olan Gazze Han Yunus Stadyum sahasını sosyal sorumluluk projesi kapsamında yenileyerek hizmete sundu.

Yaklaşık 10 bin metre karelik bir alana inşa edilen ve içerisinde çeşitli sosyal etkinlik alanları barındıran Gazze Han Yunus Stadyum yenileme projesi, yıllardır çeşitli ambargolarla hapis hayatı yaşayan ve sporu çok seven Gazzeli gençlere moral ve motivasyon kazandırmak amacıyla Türkiye ve Reform Group sayesinde gerçekleşti. Han Yunus Spor Kulübü’ne katkılarından dolayı Reform Group Yönetim Kurulu Başkanı Harun Macit’e Han Yunus Spor Kulübü yönetim kurulu kararıyla onursal başkanlık verildi.

Erbaa Özel Eğitim Uygulama Merkezi, Tokat

Refom Group ailesi olarak sosyal yardım çalışmalarımızı aralıksız sürdürme gayreti içindeyiz. Tokat Erbaa Özel eğitim uygulama merkezi futbol sahası yapımını üstlenerek, okuyan yüzlerce engelli çocuklarımızın ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçladık.

Ülkemizde nüfusun yaklaşık %7’sinin engelli olduğunu göz önünde bulundurursak engelli çocuklarımızın topluma ve üretime kazandırılması büyük bir önem arz etmektedir. Önümüzdeki yıllarda da aynı duyarlılıkla çalışmalarımızı arttırarak yürütmeye devam edeceğiz.

reform sports erbaa egitim
reform sports semdinli ilkokul

Şemdinli Derecik Koçyiğit Ortaokulu, Hakkari

Şemdinli Derecik Koçyiğit ortaokulu için yapmış olduğumuz futbol sahası, yıllardır terörden bunalmış olan bölge halkımız için bir moral ve motivasyon kaynağı oldu.

Şirket olarak imkanlarımız ölçüsünde, bu bölgedeki çocuklarımıza ve gençlerimize spor yapacakları sosyal tesisler kazandırmaya devam edeceğiz.

Rize Merkez Güzelköy Kuran Kursu

Rize Merkez Güzelköy Kuran Kursu öğrencilerinin boş zamanlarını değerlendirebilmesi için çok amaçlı kullanabilen spor sahaları kurarak hizmete açtık.

Rize Valisi ve dernek yetkililerin büyük gayretleriyle hazırlamış oldukları alt yapının üzerine biz de Reform Group ailesi olarak çok amaçlı spor sahası inşa ettik.

reform sports rize merkez kuran kurs

MARKALAR
Her geçen yıl büyüyerek gelişen Reform Group, her biri sektöründe lider 6 şirketi ve 9 markasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

DEVAMINI OKU

İNOVASYON
Reform Group’da inovasyon, iş birliğine dayalı inovasyon anlamına gelir. Yeni bir değer oluşturmak için teknolojiyi ve fikirleri harmanlıyoruz.

DEVAMINI OKU

SERTİFİKALAR
Kaliteyi ve müşteri güvenini daima ön planda tutarız. Misyonumuz, en kısa sürede en yüksek tesis kalitesini sağlayabilmektir.

DEVAMINI OKU

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
Her zaman “önce insan” felsefesiyle yola çıkan Reform Group, çalışmalarında sürdürülebilir çevre yaklaşımını benimsemektedir.

DEVAMINI OKU

Menü