Hokey Sahanızı Anahtar Teslimi
olarak inşaa ediyoruz!

Suni Çim Hokey Sahası Yapımı ile ilgili hemen detaylı bilgi alın.
Suni Çim Hokey Sahaların yapımında uzmanlık kazanmış bulunan Reform Spor, anahtar teslimi suni çim hokey saha inşa işlerini 6–8 hafta gibi bir sürede gerçekleştirmektedir.
Suni Çim Hokey Sahası Yapımı ve Anahtar Teslimi Çözümler hakkında hızlıca fiyat teklif almak ve detaylı bilgi edinmek için lütfen yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. En kısa sürede telefon veya email yoluyla sizinle iletişime geçilecektir.

Hemen Teklif Alın!

  hockey sahalari 4 son

  Hokey Sahaları

  Suni Çim Zeminli Hokey Sahaları, Uluslararası Hokey Federasyonu (FIH) tarafından belirlenen standartlara göre inşa edilmektedir. Bu standartlara göre hokey sahası yapım alanı 63x102m ölçüleri olarak belirlenmiştir.

  Suni Çim Hokey Sahaların yapımında uzmanlık kazanmış bulunan Reform Spor, anahtar teslimi suni çim hokey saha inşa işlerini 6–8 hafta gibi bir sürede gerçekleştirmektedir.

  Suni Çim Hokey Sahası Yapımı ve Anahtar Teslimi Çözümler hakkında bizden teklif alabilirsiniz.

  Suni Çim Hokey Sahası

  Çim hokeyi, futboldan sonra dünyanın en popüler ikinci sporu olan hokeyin ana branşı ve ilk oynanış şeklidir. Günümüzde pek çok üst düzey hokey karşılaşması, sentetik çim üzerinde oynanmaktadır. Sentetik çim yüzeyler daha düz olduğundan topun daha hızlı gitmesini sağlamaktadır. Ayrıca sentetik çim sahalar daha dayanıklı olduğu için karşılaşmanın hava koşullarına bağlı olarak ertelenmesi olasılığını da asgariye indirmektedir.

  hokey saha 3d cizim edited
  hokey saha olcusu cizim

  Suni Çim Hokeyi Saha Ölçüleri

  Suni Çim Açık Alan Hokeyi ve Salon Hokeyi kategorilerinde oynanan bu branşta; açık alan hokeyi, hokeyin olimpiyat oyunlarında yer alan ve 91,40mx55,00m ölçülerinde Sentetik Çim Hokey Sahası üzerinde, 3,66m ile 2,14m ölçülerinde kale ile, sahada 11, toplamda ise 16 kişilik takımlarla oynanan kategorisi olup; salon hokeyi kategorisi ise daha çok açık alan hokeyine hazırlık evresi olarak, sporcuları kış dönemi içerisinde antrenmanlı tutmak amaçlı olarak oynanmaya başlanan, en fazla 44,00mx22,00m en az 36,00mx18,00m saha ölçülerinde ve genelde hentbol oyun sahasında, 3 metre ile 2 metre ölçülerinde kale ile sahada 6, toplamda ise 12 kişilik takımlarla oynanan kategorisidir.

  Suni Çim Hokey Saha Yapım Aşamaları

  HOKEY SAHASI YAPIMI 
  ÜRÜNLER

  Suni Çim Hokey Sahası Yapımı’nda kullanabileceğiniz ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

  TÜM ÜRÜNLER

  Suni Çim Hokey Sahası Yapım Maliyeti

  Suni Çim Hokey Sahası Yapım Maliyeti; kullanılacak suni çim çeşidine, yapılacak sahanın ölçülerine ve lokasyonuna göre değişmektedir. Projenize göre fiyat almak için belirttiğimiz detayları bildirerek bizden teklif alabilirsiniz.

  Menü