Atletizm Pistinizi En Kısa Sürede
Tamamlayıp Teslim Ediyoruz!

Atletizm Pistleri Yapımı ile ilgili hemen detaylı bilgi alın.
Atletizm Pisti Yapımı’nda uzmanlaşmış Reform Sports, Atletizm Pisti inşa işlerini kısa bir sürede gerçekleştirmektedir.
Atletizm Pisti Yapımında Kullanılan Zemin Çeşitleri:
 • Poliüretan Zemin Atletizm Pisti
 • Sandviç Sistem Atletizm Pisti
 • Spray Coating Sistem Atletizm Pisti
 • Tartan Zemin Atletizm Pisti
Atletizm Pisti Yapımı ve Anahtar Teslimi Çözümler hakkında hızlıca fiyat teklif almak ve detaylı bilgi edinmek için lütfen yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. En kısa sürede telefon veya email yoluyla sizinle iletişime geçilecektir.

Hemen Teklif Alın!

  Atletizm Pistleri Rs

  Atletizm Pistleri

  Atletizm Pisti yapımında tartan zemin kullanılmaktadır. Tartan zeminlerEPDM ve SBR katmanlı esnek kauçuk spor zeminleridir.

  Tartan zemin, iki tabakadan oluşan su geçirgen özelliğe sahip EPDM granül ve SBR granülden mamul esnek bir zemindir. Yerinde döküm yapılarak uygulanan sistem zemin aderansını iyi sağlaması sebebiyle tercih edilir. Sıcak veya soğuk her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı bir spor zeminidir.

  Reform Sports kauçuk zeminler, uluslararası karşılaşmalarda sentetik yüzeyler ve kapalı spor zeminleri için kaymaya karşı elastik özellikleri sayesinde IAFF ve uluslararası kalite standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Tartan zemin modellerimiz bozulmadan 20 yıldan fazla kullanılabilmektedir. Her amaca ve talebe uygun ürün çeşitliliğimiz bulunmaktadır.

  Atletizm Pisti Yapımında Kullanılan Zemin Çeşitleri:

  • Poliüretan Zemin Atletizm Pisti
  • Sandviç Sistem Atletizm Pisti
  • Spray Coating Sistem Atletizm Pisti
  • Tartan Zemin Atletizm Pisti
  atletizm pisti rs 1

  Poliüretan Zemin Atletizm Pisti

  Poliüretan Zemin Atletizm Pistleri, Avrupa Birliğinin teknik standartlarını belirleyen Alman Standartları Kuruluşu DIN ve Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği’nin (International Association of Athletics Federations – IAAF) normlarına uygun olarak yapılmaktadır.

  Profesyonel nitelik taşıyan organizasyonlar için uygun zeminler olan Poliüretan Zeminli Atletizm Pistleri her türlü hava koşulunda müsabakaların yapılabilmesine olanak verir. Dolayısıyla her mevsim kullanılabilecek, açık hava atletizm pistleri olarak spor etkinliklerine ev sahipliği yapabilirler.

  Sandviç Sistem Atletizm Pisti

  Sandviç Sistem Atletizm Pistleri, Avrupa Birliğinin teknik standartlarını belirleyen Alman Standartları Kuruluşu DIN ve Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği’nin (International Association of Athletics Federations – IAAF) normlarına uygun olarak yapılmaktadır.

  Sandviç sistem atletizm pistleri iki katmandan oluşmaktadır. Alt katmanda 10 cm asfat tabaka ve üst katmanda kauçuk sistem zemin kaplama katmanları bulunmaktadır. Sandviç sistem EPDM katman, poliüretan katman, elastik tabaka ve primer tabakadan oluşmaktadır.

  atletizm pisti rs 2
  atletizm pisti rs 3

  Spray Coating Sistem Atletizm Pisti

  Spray Coating Sistem Atletizm Pistleri; Avrupa Birliğinin teknik standartlarını belirleyen Alman Standartları Kuruluşu DIN ve Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği’nin (International Association of Athletics Federations – IAAF) normlarına uygun olarak yapılmaktadır. Spray coating sistemi; darbe emici özelliği yüksek, uygulaması kolay ve tekstürlü son yüzeye sahip ekonomik bir EPDM kaplama sistemidir. Çok katmanlı olacak şekilde uygulaması yapılmaktadır. İstenilen kalınlıkta esnek lastik katman üzerine sprey makinası ile püskürtme yapılarak uygulanır. Temel katman, SBR granül katmanın poliüretan bağlayıcılarla birleşiminden oluşur. Temel katmanın yüzeyi, poliüretan dolgu ve ince EPDM granüllerle kaplanır.

  Tartan Zemin Atletizm Pisti

  Tartan Zemin Atletizm Pistleri, Avrupa Birliğinin teknik standartlarını belirleyen Alman Standartları Kuruluşu DIN ve Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği’nin (International Association of Athletics Federations – IAAF) normlarına uygun olarak yapılmaktadır. Tartan zemin, iki katmandan oluşup, su geçirgen özelliğe sahiptir. Ham maddeleri EPDM ve SBR granül olan esnek bir spor zeminidir. Genellikle altta 8mm SBR kauçuk ve üstte 5mm kiremit rengi EPDM kauçuktan yapılmaktadır. Bu zeminler sıcak kauçuğun yerinde döküm yapılması ve finişer marifeti ile yapılmaktadır. Aşınma direnci oldukça yüksek ve emicilik özelliği güçlü malzemelerdir.

  atletizm pisti rs 4

  ATLETİZM PİSTİ YAPIMI 
  ÜRÜNLER

  Atletizm Pisti Yapımı’nda kullanabileceğiniz ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

  TÜM ÜRÜNLER

  Atletizm Pisti Yapım Maliyeti

  Atletizm Pisti Yapım Maliyeti; kullanılacak zemin çeşidine ve kalınlığına, yapılacak sahanın ölçülerine ve lokasyonuna göre değişmektedir. Projenize göre fiyat almak için belirttiğimiz detayları bildirerek bizden teklif alabilirsiniz.

  Menü