sandvic sistem page img 1

Sandviç Sistem Atletizm Pisti

Sandviç Sistem Atletizm Pistleri iki katmandan oluşmaktadır. Alt katmanda 10 cm asfat tabaka ve üst katmanda kauçuk sistem zemin kaplama katmanları bulunmaktadır. Sandwich sistem EPDM katman, poliüretan katman, elastik tabaka ve primer tabakadan oluşmaktadır.

Sandviç Sistem Atletizm Pisti Yapımı’nda uzmanlaşmış Reform Sports, saha inşa işlerini kısa bir sürede gerçekleştirmektedir.

Sandviç Sistem Atletizm Pisti Yapımı

Atletizm pisti zemin imalatı iki aşamadan oluşmaktadır. Birinci aşama asfalt veya beton kaplamadan oluşan alt zemin çalışmalarından, ikinci aşama sentetik malzeme kaplamadan oluşan üst zemin çalışmalarından oluşmaktadır.

Sandviç Sistem Atletizm Pisti Yapımı, Avrupa Birliğinin teknik standartlarını belirleyen Alman Standartları Kuruluşu DIN ve Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği’nin (International Association of Athletics Federations – IAAF) normlarına uygun olarak yapılmaktadır. Bu sistem, asfalt ya da bulunamazsa betondan imal edilmiş alt zeminin üzerine üst zemin olarak 10 mm ‘Poliüretan Elastomer’le bağlanmış SBR granüllerden oluşmuş elastik katman ve EPDM granül yataklandırılmış 4 mm poliüretan kaplamadan oluşur. Sandviç sistem atletizm pisti toplam 14 mm kalınlıkta olmalıdır.

sandvic sistem page img 2

Sandviç Sistem Atletizm Pisti Ölçüleri

sandvic sistem page img 1

Yapım Aşamaları

Atletizm Pisti Yapım Maliyeti

Atletizm Pisti Yapım Maliyeti; kullanılacak zemin çeşidine ve kalınlığına, yapılacak sahanın ölçülerine ve lokasyonuna göre değişmektedir. Projenize göre fiyat almak için belirttiğimiz detayları bildirerek bizden teklif alabilirsiniz.

Menü