01reformsports

01

rfsports1

Reform Sports

Temelleri 1994 yılında atılan Reform Sports, 26 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece Türkiye’de değil Dünya’da sektörünün lider firmalarından biri olmuştur. Yaptığı spor tesislerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Reform Sports, Türkiye’nin her şehrinde ve Dünya’nın 97 ülkesinde 12.500’e aşkın futbol sahası, kapalı ve açık spor salonları, tenis kortları, golf sahaları, hokey sahaları ve atletizm pistleri inşa etmiştir.

02

refturf1

Refturf

Reform Group bünyesinde yer alan Refturf, faaliyet gösterdiği sentetik çim halı imalatı sektöründeki markalarımızdan birisidir. Kalite ve müşteri taleplerine odaklı bir üretim anlayışını benimseyen Refturf TSE-EN.15330-1, FIFA star 1 ve FIFA star 2 kalite belgelerine sahiptir. Üretim ve ticari faaliyetlerinde küresel başarıyı hedefleyen Refturf, ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği geniş coğrafyada sentetik çim endüstrisine yön vermektedir.

04refturf
01refrubber

03

refrubber

Refrubber

Uluslararası bir marka olan Refrubber; atletizm pistleri, yürüyüş yolları, karo kauçuk, rulo kauçuk ve dökme tartan sektöründe saygın bir konuma sahiptir. TS-EN.1176-1, IAAF ve ITF gibi uluslararası sistem ve kalite belgelerine sahip olan Refrubber, sürekli yükselen bir başarı grafiği ile çalışmalarına devam etmektedir.

02refrubber

04

refflor1

Reffloor

Reform Group bünyesinde faaliyet gösteren Reffloor; hastane, otel ve kapalı spor salonlarında kullanılan, PVC, poliüretan, akrilik, ahşap parke, puzzle gibi malzemeler ile iç ve dış mekanlarda kullanılan zemin döşemelerini imal etmektedir.

01reffloor
01refkim

05

refkim1

Refkim

Spor ve endüstriyel zemin sistemlerinde kullanılan kimyasal bileşenlerin üretimini yapan ve tanınan bir yapı kimyasalı markası olan Refkim, atletizm pistleri ve modüler kauçuk elemanlarında kullanılan binder, yapıştırıcı ve çeşitli zemin boyalarının (Epoksi, Poliüretan, Akrilik vb.) üretimini yapmaktadır.

06

equipment

Reform Equipment

Spor tesislerinde kullanılan ekipmanları üreten Reform Equipment, bir olimpiyat kompleksinde bulunması gereken tüm araç ve gereçlerin üretim, tedarik ve montajını dünya standartlarında yapmaktadır.

02equipment
01rms

07

rms

Reform Makine Sanayi

Reform Makine Sanayi (RMS), atletizm pistlerinin yapımında kullanılan finişer, mikser, çizgi makineleri, halı sahalarda kullanılan top açma makineleri, kum ve granül aparatları, bakım makineleri üretir. Dünya’nın 7 bölgesine ve 97 ülkesine ihracat yapan RMS, ürün yelpazesini her geçen gün genişleterek büyümeye devam etmektedir.

04rms
01refyapi

08

refyapi1

Refyapı

İnşaat alanında faaliyet gösteren Refyapı; stadyum inşaatları, toplu konutlar, çelik ve betonarme yapı sistemleri, altyapı işleri, kara ve demir yolları, kanalizasyon, içme suyu şebeke inşaatları, otel, motel ve konaklama tesisleri, benzin istasyonları, turistik tesisler gibi geniş bir alanda çalışan global bir Reform Group markasıdır.

09

refziraat1

Refziraat

Refziraat, büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar için yapılar inşaat etmektedir. Hayvan yatağı, hayvan kulübesi, rancbed, çift katmanlı yatak, üç katmanlı yatak, yem kilidi, otomatik suluk, buzağı yatağı ve hayvanlar için gerekli tüm ekipmanları temin etmektedir.

02refziraat

Spor Sahaları ve Zeminleri Yapımı

Spor sahaları ve spor zeminleri yapımında dünya markası olan Reform Sports’un uzman ve tecrübeli kadrosundan suni çim ürünleri, her türlü spor zeminleri, anahtar teslim spor saha yapımı ve spor ekipmanları ile ilgili fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Markalar

Menü