poliuretan atletizm pisti 3

Poliüretan Atletizm Pisti

Poliüretan Atletizm Pisti, sentetik kaplama, Avrupa Birliğinin teknik standartlarını belirleyen Alman Standartları Kuruluşu DIN ve International Association of Athletics Federations (IAAF) ve Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği’nin (International Association of Athletics Federations – IAAF) normlarına uygun bir şekilde yapılmalıdır.

Poliüretan Atletizm Pisti Yapımı’nda uzmanlaşmış Reform Sports, saha inşa işlerini kısa bir sürede gerçekleştirmektedir.

Poliüretan Atletizm Pisti Yapımı

Poliüretan Atletizm Pisti – Atletizm pistleri yapımında hem mühendislik standartları hem de sportif standartlar göz önünde bulundurulur. PU atletizm pistleri, DIN ve IAAF standartlarına göre 13 mm Poliüretan katman üzerine, içerisine EPDM granül yataklandırılmış 4 mm poliüretan kaplama ile toplam 17 mm. kalınlıkta kompakt sistemle uygulaması yapılmaktadır.

Profesyonel nitelik taşıyan organizasyonlar için uygun zeminler olan poliüretan zeminli atletizm pistleriher türlü hava koşulunda müsabakaların yapılabilmesine olanak verir. Dolayısıyla her mevsim kullanılabilecek, açık hava atletizm pistleri olarak spor etkinliklerine ev sahipliği yapabilirler.

poliuretan atletizm pisti 1

Poliüretan Atletizm Pisti Ölçüleri

poliuretan atletizm pisti 2

Yapım Aşamaları

Atletizm Pisti Yapım Maliyeti

Atletizm Pisti Yapım Maliyeti; kullanılacak zemin çeşidine ve kalınlığına, yapılacak sahanın ölçülerine ve lokasyonuna göre değişmektedir. Projenize göre fiyat almak için belirttiğimiz detayları bildirerek bizden teklif alabilirsiniz.

Menü