tartan zemin cok amacli saha img 1

Tartan Zemin Çok Amaçlı Saha

Tartan Zemin Çok Amaçlı Sahalar, zemininde tartan kullanılan, basketbol, voleybol ve futbol gibi birçok sporun bir arada yapılabildiği sahalardır. Genellikle okul, site, toplu konut gibi yerler için tercih edilir ve yaygın olarak 18x36m ölçülerinde yapılır.

Tartan Zemin Çok Amaçlı Saha Yapımı’nda uzmanlaşmış Reform Sports, çok amaçlı sahaları anahtar teslimi olarak 3-4 hafta içerisinde gerçekleştirmekte ve sizlere sunmaktadır.

Tartan Zemin Çok Amaçlı Saha Yapımı

Kauçuk üretimini Tekirdağ, Çorlu’daki 12.500 m² alana kurulu fabrikamızda gerçekleştirmekteyiz. Yıllık 300.000 m² üretim kapasitesine sahip olan kauçuk bölümünde; son teknoloji üretim teknikleri kullanılmaktadır.

Tartan, SBR ve EPDM kısaltmalarıyla anılan polimer tabanlı sentetik kauçuk grubundan iki materyalden oluşmuş birer katmanın üst üste dökülmesiyle gerçekleştirilir. Bu katmanların kalınlığı istek ve ihtiyaca göre değişebilmektedir. En çok uygulanan kalınlık ise 8 mm SBR + 5 mm EPDM toplamda 13 mm şeklindedir. Granüller halinde uygulanan bu sentetik kauçuklardan SBR esnek bir alt zemin sunarken, EPDM renk çeşitliliği sunan dayanıklı üst yüzeyi oluşturmaktadır.

tartan zemin cok amacli saha img 2

Tartan Zemin Çok Amaçlı Saha Ölçüleri

cok amacli sahalar img 1

Yapım Aşamaları

ÇOK AMAÇLI SAHA YAPIMI 
ÜRÜNLER

Çok Amaçlı Saha Yapımı’nda
kullanabileceğiniz ürünlerimizi
inceleyebilirsiniz.

TÜM ÜRÜNLER

Çok Amaçlı Saha Yapım Maliyeti

Çok Amaçlı Saha Yapım Maliyeti; sahanın açık veya kapalı olmasına, kullanılacak zemin çeşidine, yapılacak sahanın ölçülerine ve lokasyonuna göre değişmektedir. Projenize göre fiyat almak için belirttiğimiz detayları bildirerek bizden teklif alabilirsiniz.

Menü