Ragbi Sahanızı Anahtar Teslimi
olarak inşaa ediyoruz!

Ragbi Sahası Yapımı ile ilgili hemen detaylı bilgi alın.
Ragbi Sahaları Yapımı’nda uzmanlaşmış Reform Sports, Ragbi Sahası inşa işlerini kısa bir sürede anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir.
Ragbi Sahaları Yapımı ve Anahtar Teslimi Çözümler hakkında hızlıca fiyat teklif almak ve detaylı bilgi edinmek için lütfen yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. En kısa sürede telefon veya email yoluyla sizinle iletişime geçilecektir.

Hemen Teklif Alın!

  ragbi sahalari 4 son

  Ragbi Sahaları

  Yüksek seviye güç ve kondisyona dayalı bir spor olan Ragbi için zemin son derece önemlidir. Profesyonellerin tercihi olan Reform Sports sentetik çimler, sahadaki performans değerlerini daima en üst düzeyde tutarak spor zevkini maksimum seviyede tutmaktadır.

  Ragbi sporu için özel geliştirilen sentetik çimlerimizin iplik yapısındaki yumuşaklık, yere sert düşüşlerde alınan darbe miktarını azaltmaktadır. Ragbi Sahası Yapımı için özel üretilen suni çimlerimiz, UV direnci aşınma testlerinden başarıyla geçmiştir.

  Ragbi Sahası Yapımı’nda uzmanlaşmış Reform Sports, Ragbi Sahası inşa işlerini kısa bir sürede anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir.

  Suni Çim Ragbi Sahası Yapımı ve Anahtar Teslimi Çözümler hakkında bizden teklif alabilirsiniz.

  Ragbi Sahası Yapımı ve Ölçüleri

  Ragbi Sahasının boyutları; uzunluğu 100 metreyi geçmeyecek, genişliği 70 metreyi geçmeyecek şekilde olmalıdır. Ragbi’de kale boyutları 5,6 metre genişliğinde, 3 metre yüksekliğindededir. Kalenin yan taraflarında bulunan ve H şeklini oluşturan direkler ise 3,4 metreden büyük olmalıdır. Bu direklerin arasından ve orta direğin üstünden geçen atışlar sayı olarak kabul edilir. Sayı (try) yapıldıktan sonra 2 sayılık conversion atışı da ragbi kale direkleri arasından yapılır.

  Ragbi Sahası Yapımı‘nda try alanı saha boyutları dahilinde değildir. Oyuncuların topu yere rahatça koyabilmeleri, hızlandıklarında durabilmeleri ve sakatlanmaların önlenmesi için try alanı en az 10 metre uzunluğunda olmalıdır. Ragbi’de taç atışları topun çıktığı yerden taç çizgisinden kullanılır. Taç atışının yapıldığı nokta hizasından 5 metre ile 15 metre kesik çizgileri arasında topu yakalamaya çalışan oyuncular yer alır.

  ragbi banner 1

  RAGBİ SAHASI YAPIMI 
  ÜRÜNLER

  Ragbi Sahası Yapımı’nda kullanabileceğiniz ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

  TÜM ÜRÜNLER

  Ragbi Sahası Yapım Maliyeti

  Suni Çim Ragbi Sahası Yapım Maliyeti; kullanılacak suni çim çeşidine, yapılacak sahanın ölçülerine ve lokasyonuna göre değişmektedir. Projenize göre fiyat almak için belirttiğimiz detayları bildirerek bizden teklif alabilirsiniz.

  Menü