nizami futbol saha 1

Nizami Futbol Sahası

Nizami Futbol Sahası – Nizami Suni Çim Sahalar uluslararası FIFA standartlarına göre minimum 45x90m ve maksimum 90x120m ölçülerinde yapılmaktadır. FIFA standartlarında yapılacak olan sahaların testlerden geçmesi gerekmektedir. FIFA standartlarına uygun bir suni çim halı, belirli ölçüler ve belirli standartlarda yapılan zeminler testlerden sonra «FIFA QUALITY» ve «FIFA QUALITY PRO» sertifikası almaya hak kazanmaktadır. Bu nedenle FIFA standartlarında yapılacak sahalar için tecrübeli ekipler gerekmektedir.

Reform Sports Nizami Sentetik Çim Sahalardaki altyapı ve üst yapı deneyimiyle, Nizami Futbol Sahasını anahtar teslimi olarak 6-8 hafta içerisinde gerçekleştirmekte ve sizlere sunmaktadır.

Nizami Futbol Sahası Yapımı

Halı saha suni çim üretimini Tekirdağ, Çorlu’daki 12.500 m² alana kurulu fabrikamızda gerçekleştirmekteyiz. Yıllık 13.000.000 m² suni çim halı üretim kapasitesine sahip olan bölümde; son teknoloji üretim teknikleri ve yüksek kaliteli Avrupa iplikleri kullanılmaktadır.

Nizami Futbol Saha Yapımı için profesyonel suni çim halı modellerimiz 55mm ve 60mm seriler olarak farklı renklerde üretilebilmektedir. Suni çimlerimiz 7 yıl garantilidir. Profesyonel suni çim zeminlerimiz üzerinde her türlü profesyonel ve amatör futbol müsabakası oynanabilir.

Reform Sports olarak onlarca FIFA Sertifikalı sahaya imza atmış bulunmaktayız. FIFA Sertifikalı Suni Çim modellerimiz yurt içinde ve yurt dışında birçok sahada kullanılmaktadır.

nizami futbol saha 1

Nizami Futbol Sahası Ölçüleri

nizami futbol saha 2

Yapım Aşamaları

FUTBOL SAHA YAPIMI 
ÜRÜNLER

Açık Halı Saha Yapımı’nda
kullanabileceğiniz ürünlerimizi
inceleyebilirsiniz.

TÜM ÜRÜNLER

Halı Saha Kurulum Maliyetleri

Suni Çim Halı Saha Yapım Maliyeti; sahanın açık veya kapalı olmasına, kullanılacak suni çim çeşidine, yapılacak sahanın ölçülerine ve lokasyonuna göre değişmektedir. Projenize göre fiyat almak için belirttiğimiz detayları bildirerek bizden teklif alabilirsiniz.

Menü